20% NEJDŮLEŽITĚJŠÍ SLOVNÍ ZÁSOBY A 20% GRAMATIKY

Víte, že nemusíte umět 100% slovní zásoby a gramatiky, abyste se domluvili? Efektivně vám stačí 20% nejdůležitější slovní zásoby a 20% nejdůležitější gramatiky, abyste se domluvili v 80% situacích.

NEZAPLŇUJTE MOZEK GRAMATICKÝMI POUČKAMI

Mozek má rád kreativní přístup. Zapojte pravou mozkovou hemisféru. Poznávejte jazyk skrze smyslové vnímání, spojte ho s prožitkem, zážitkem, obrazem, zvukem. Začněte živě a od podstatného základu a postupně směřujte k detailům.

ZAPOMEŇTE NA MÝTY A PŘEDSUDKY, ŽE CIZÍ JAZYK SE MŮŽETE UČIT JEN V ZAHRANIČÍ

Cizí jazyk se lze naučit i v domácím prostředí. Nemusíte jezdit daleko, vše, co potřebujete, máte k dispozici kolem sebe.

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP BEZ VYSOKÝCH NÁKLADŮ NA VÝUKU

SAMOSTATNĚ, EFEKTIVNĚ A ZÁBAVNĚ Svět pokročil, vyvíjí se, mění se a s ním se mění také přístup ke vzdělávání a možnosti studia. Moderní doba nám poskytuje širokou škálu moderních a nových metod a přístupů, které máme volně k dispozici. Stačí jen vědět, které použít, aby nás dovedly tam, kam potřebujeme.

PŘI STUDIU VYUŽIJTE KAPACITU MOZKU A FUNGOVÁNÍ PAMĚTI EFEKTIVNÍM ZPŮSOBEM

Každý z nás funguje trochu jinak, každý z nás má jiné silné stránky a schopnosti. I toho lze využít při studia a přizpůsobit studium svému přístupu, charakteru a životnímu zaměření.

Přihlaste se na seminář „Cizí jazyk za tři měsíce“

Termíny seminářů najdete zde

V případě zájmu se na seminář můžete  registrovat již teď.

E-book zdarma

„Jak se otevřít angličtině“

E-book JAK SE OTEVŘÍT ANGLIČTINĚ představuje základní principy, které podporují schopnost naučit se cizí jazyk.

Dozvíte se, co je efektivní a přirozené a proč je dobré do učení zapojit více smyslů, pohyb a prožívání. Získáte inspiraci pro svůj vlastní rozvoj v učení se cizího jazyka.

Najdete zde hlavní pilíře, o které se opírá Angličtina v pohybu. Dozvíte se také, proč to funguje a jaké způsoby učení se Vás mohou přivézt rychle k cíli.

Error: Please enter a valid email address

Error: Invalid email

Error: Please enter your first name

Error: Please enter your last name

Error: Please enter a username

Error: Please enter a password

Error: Please confirm your password

Error: Password and password confirmation do not match